Zdjęcia i informacje o Ziemii chojeńskiej, kostrzyńskiej i gorzowskiej.

pl en de

Lista kempingów i pól namiotowych w regionie:

Jakkolwiek rejony nadodrzańskie nie są popularnym turystycznie regionem można znaleźć tu odpowiednie miejsca na rozbicie namiotu czy wynajem drewnianego domku. W pobliżu większych jezior znajdziemy pola namiotowe. Poza tym istnieje także kilka odpowiednich do tego miejsc pozbawionych co prawda zaplecza technicznego, ale za to bardzo malowniczych.

Pole biwakowe "Dudek" koło Gądna

Położone w lesie nad jeziorem Morzycko . Czynne w sezonie letnim.
jak trafić → Z Gądna należy jechać leśną drogą nad jeziorem, okrążając je odwrotnie do ruchu wskazówek zegara. Do pola biwakowego dojedziemy po okolo 3 kilometrach.
fot
Kliknij aby zobaczyć więcej zdjęć »

 

Ośrodek wypoczynkowy "Gądno" w Gądnie

Położony nad Jeziorem Morzycko ośrodek wypoczynkowy w Gądnie. Wyposażony w domki do wynajęcia. Możliwość rozbicia namiotów. 100 metrów od plaży. Łatwo trafić - w centrum Gądna.
Koszt pobytu w domku od około 30 zł za osobe.
Pole namiotowe - koszt ok 15 zł za osobe.
jak trafić → Jadąc z Morynia na Mieszkowice należy skręcić w lewo tuż za Moryniem drogą nad jeziorem.
fot
Kliknij aby zobaczyć więcej zdjęć »

 

Ośrodek wypoczynkowy Kiełbicze koło Widuchowej

Położony w środku lasu nad ładnym Jeziorem Kiełbicze , ośrodek wypoczynkowy. Możliwość wynajęcia domków wypoczynkowych, postawienia przyczepy kempingowej lub namiotu. Zaplecze gastronomiczne.
Koszt pobytu w domku od ok. 40 zł za osobę.
Pole namiotowe - koszt ok. 10 zł za osobę.
jak trafić → Jadąc z Chojny w kierunku Widuchowej należy skręcić w prawo na Żelechowo. Ok 4 km przed Żelechowem trzeba skręcić w lewo w leśną drogę.
fot
Kliknij aby zobaczyć więcej zdjęć »

 

Kemping i pokoje gościnne w Moczkowie koło Barlinka

ul. Gorzowska 16/1, 74-320 Barlinek
Tel. 0957464444
Ładny i dobrze zorganizowany kemping (miejsce na namioty, przyczepy kempingowe, możliwość wynajęcia domków i pokoi (agroturystyka). Ośrodek prowadzony przez rodzinę polsko-niemiecką.
jak trafić → Z Gorzowa Wielkopolskiego należy jechać na północ w kierunku Barlinka. 2 km przed Barlinkiem należy uważnie wypatrywać w Moczkowie po lewej stronie wejścia z polską i niemiecką flagą.
fot
Kliknij aby zobaczyć więcej zdjęć »

 

Niestrzeżone pole biwakowe w Naroście

Położona nad jeziorem, otoczona drzewami łąka, nadająca się idealnie do biwakowania. Można rozpalić ogniska jest bardzo dużo miejsca na namiot, samochód. Nie ma niestety wygodnego dostępu do jeziora - wąska plaża.
jak trafić → Jadąc z Mieszkowic w kierunku Chojny należy w Witnicy odbić w prawo na Narost. W Naroście z kolei w lewo około 3 km brukowaną drogą.
fot
Kliknij aby zobaczyć więcej zdjęć »

 

Niestrzeżone pole biwakowe "Dolina" koło Starych Łysogórek

Położone w środku lasu nad Rzeczką slubiom, duża zaciszna polana. Przygotowane stoliki. Można rozbić namiot, rozpalić ognisko.
jak trafić → Jadąc ze strony Mieszkowic należy w Starych Łysogórkach odbić w prawo na Moryń a następnie jechać około 4 km. 500 m przed "Doliną" miniemy leśniczówkę po lewej stronie. "Dolina" jest po prawej.
fot
Kliknij aby zobaczyć więcej zdjęć »

 

Pole kempingowe w Sosnach

Bardzo ładnie położony kemping nieopodal Jeziora Długie. Mozna wynająć domek albo miejsce pod namiot.
jak trafić → Z Kostrzyna należy jechać do Witnicy. W centrum Witnicy na światłach skręcamy w lewo na Sosny. Po kilku kilometrach po prawej stronie znajdziemy kemping zaraz za jeziorem.
fot
Kliknij aby zobaczyć więcej zdjęć »

 Mimo starań nie gwarantujemy poprawności a zwłaszcza aktualności danych na stronie.