Zdjęcia i informacje o Ziemii chojeńskiej, kostrzyńskiej i gorzowskiej.

pl en de

Zasady wykorzystania zdjęć z serwisu www.neumark.pl

Polityka udostępniania zdjęć

W zakresie możliwości wykorzystania fotografii i grafik (dalej zwanych "obrazami") zamieszczonych w serwisie www.neumark.pl stosujemy poniższe zasady:

I. Administrator strony umożliwia wykorzystanie obrazów:

 1. Odpłatnie (dotyczy obrazów, których autorem jest: Mateusz Atroszko) w ramach publikacji o charakterze komercyjnym, rozpowszechnianych odpłatnie (np. książki, albumy, czasopisma), materiałach reklamowych pod warunkiem że:
  1. wydawca skontaktuje się z administratorem strony i poinformuje o zamiarze wykorzystania obrazu i szczegółach publikacji,
  2. autor i wydawca ustalą szczegóły współpracy,
  3. wydawca prześle administratorom strony www.neumark.pl nieodpłatnie jeden egzemplarz publikacji na wskazany adres oraz udzieli zgody na wykorzystanie obrazu (zdjęcia) publikacji w serwisie neumark.pl. .
 2. Odpłatnie (dotyczy obrazów, których autorem jest: Mateusz Atroszko) w ramach publikacji w internecie pod warunkiem że:
  1. osoba zainteresowana skontaktuje się z administratorem strony i poinformuje o zamiarze wykorzystania obrazu i szczegółach publikacji,
  2. autor i wydawca ustalą szczegóły współpracy
 3. Bezpłatnie (dotyczy obrazów, których autorami są: Mateusz Atroszko, Marek Atroszko, Frank Wassmuth) w indywidualnie ustalonych przypadkach między innymi gdy:
  1. publikacje wydawane w formie papierowej rozpowszechniane są bezpłatnie i mają charakter niekomercyjny, związany z działalnością charytatywną, wolontariatem itp.
  2. publikacja nie jest dofinansowana ze środków Unii Europejskiej,
  3. w materiałach tych zostanie zamieszczona widoczna informacja o autorze obrazu oraz adres strony www.neumark.pl,
  4. wydawca skontaktuje się uprzednio z administratorem strony www.neumark.pl i poinformuje o zamiarze wykorzystania obrazu,
  5. wydawca prześle administratorom strony www.neumark.pl dwa egzemplarze publikacji na wskazany adres oraz udzieli zgody na wykorzystanie obrazu (zdjęcia) publikacji w serwisie neumark.pl.

II. Administrator strony nie umożliwia wykorzystania obrazów:

 1. Bezpłatnie W dużych ilościach w ramach innych witryn internetowych, serwisów internetowych zarówno o charakterze komercyjnym jak i niekomercyjnym.

(Na zasadach indywidualnych ustaleń umożliwiamy bezpłatne wykorzystanie pojedyńczych zdjęć danego obiektu w ramach innych witryn o tematyce między innymi: historycznej, genealogicznej, geograficznej, forach tematycznych pod warunkiem uprzedniego kontaktu ze strony zainteresowanych, oraz zamieszczenia odnośnika do strony www.neumark.pl.)

W przypadku zainteresowania obrazami autorstwa innych osób prosimy o kontakt a administratorem, być może będziemy w stanie skontaktować zainteresowanych bezpośrednio z autorem.Mimo starań nie gwarantujemy poprawności a zwłaszcza aktualności danych na stronie.